Gizlilik Politikası

Bilgi Toplama ve Kullanma
Sanal Mağazamız, bu siteden toplanan tüm bilgilerin tek sahibidir, bu sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde belirtilenler dışında hiçbir şekilde satılamaz, kiralanamaz veya üçüncü kişilere verilemez.

Kaydol
Bu siteye abone olmak için kullanıcının bir kayıt formu doldurması gerekmektedir. Kayıt sırasında kullanıcıdan iletişim bilgileri (telefon, e-posta gibi) ve şirket profili ve ürünleri hakkında bilgi sağlaması istenir. Bu bilgiler üyelere yeni ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek ve üyeleri tanımlamak için kullanılabilir.

Kullanıcı adı ve şifre
Kullanıcının hesabına yalnızca kullanıcı adı ve şifresiyle erişmek mümkün olacaktır. Kullanıcının hesabına erişmek için gereken şifre 256 bit ile güvenli bir şekilde deşifre edilemez ve saklanamaz ve saklanamaz.

Bilgi Yayınlama
Kullanıcının siteye girmesini talep eder, şirket haberleri, ürün bilgileri, genel kişi ve şirket bilgileri vb. Bilgiler sitedeki hiçbir yerde diğer kullanıcılarla paylaşılmaz. Bu bilgileri görüntüleme yetkisi yalnızca sitedeki genel otorite tarafından kullanılabilir. Bu alanlarda kişisel bilgilerinizi bırakmaya karar verirken bu dikkate alınmalıdır.

Bilgiyi Güncelle
Kullanıcı, bilgilerini ve şifresini (parolalar 256 bitte güvenli bir şekilde saklanır) istediği zaman Üyeler Alanındaki bağlantılar aracılığıyla güncelleyebilir. Üyeliği iptal etmek için e-posta adresimiz iletişim adresimize gönderilmelidir.

Bilgi paylaşımı
Kullanıcıların demografisi, kişisel bilgilerini kullanıcılara aktarmayı içermeyen sitenin reklamverenleriyle paylaşılabilir.

Sanal Mağazamız kullanıcılarına üçüncü bir taraf aracılığıyla (ödeme altyapısı, vb.) Hizmet veriyorsa, bu hizmetin gerçekleşmesi için gereken bilgiler üçüncü taraflara iletilir. Taraf bu bilgiyi hizmetin gerçekleşmesinden başka bir amaç için kullanamaz.

Log dosyaları
Site yönetimi, eğilimleri görüntülemek, kullanıcı hareketlerini izlemek ve kullanımı artırmak için demografik bilgiler toplamak için IP adreslerini kullanır. IP adresleri, kullanıcıların kendilerini tanımlamasına izin vermez. Ne zaman dolaşırsanız tam olarak hangi sayfalar ve bu siteyi toplamak için bilgileri kullanır.

Bağlantılar
Bu siteden başka sitelere bağlantılar var. Bu siteden bağlantı verilen diğer sitelerin içerik ve gizlilik politikalarından Sanal Mağazamız sorumlu değildir.

Yarışmalar ve Anketler
Zaman zaman anketlerden, yarışmalardan ve çekilişlerden kullanıcılardan bilgi almak istiyoruz. Bu anketlere ve yarışmalara katılmak isteğe bağlıdır ve kullanıcı bilgi verip vermemeye karar verir. İstenen bilgiler iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve demografik bilgileri (yaş, cinsiyet gibi) içerebilir. Anket soruları, sitenin kullanımını izlemek ve sitenin memnuniyetini ölçmek için kullanılır.